Opel Grandland X
Turbo 130 EAT8 Innovation | Trekhaak | Dodehoekdetectie | Apple Carplay | Pack Winter
Direct kopen, basisprijs: € 16.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.900,-
LEASEPRIJS: € 278,54 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.380,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Grandland X |
|---|---|
| Uitvoering: | Turbo 130 EAT8 Innovation | Trekhaak | Dodehoekdetectie | Apple Carplay | Pack Winter |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 17 april 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 76.411 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 278,54 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-492-PK |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 707 kg |
| Gewicht: | 1.293 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 696 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control
- dodehoek detectie
- electronic climate controle
- lichtmetalen velgen 18"
- metaalkleur
- navigatiesysteem full map
- rijstrooksensor met correctie
- stof/kunstlederen bekleding
- Trekhaak
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun achter
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- regensensor
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Winter-pakket 1
- zij airbag(s) voor